درباره ما

فروشگاه اینترنتی به‌روز آی‌تی، مرجع رسمی فروش آنلاین محصولات برندهای معتبر، دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد که از سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه‌ی مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه را کسب نموده است و دارای ضمانت بازگشت، ضمانت اصل بودن کالا و تضمین بهترین قیمت نیز می‌باشد.

مرکز فروشگاه اینترنتی به‌روز آی‌تی شیراز است که با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای ارسال سفارشات قرارداد دارد. تمامی سفارشات با پست پیشتاز با هزینه‌ی 8000 تومان و با پست سفارشی به‌صورت رایگان ارسال می‌شود و در هر جای ایران که باشید، بنا به محدوده‌ی جغرافیایی و مقصد سفارش، با پست پیشتاز از یک تا نهایتاً سه روز کاری و با پست سفارشی از دو روز تا یک هفته به دست شما می‌رسد. پس از تحویل سفارشات به اداره‌ی پست، شناسه‌ی ارسال نیز به اطلاع شما خواهد رسید تا بتوانید از طریق وب‌سایت رسمی شرکت پست، بسته‌ی ارسالی خود را به‌طور کامل رهگیری کنید.

فروشگاه اینترنتی به‌روز آی‌تی هیچ‌گونه شعبه یا نمایندگی فروش حضوری در هیچ‌جای ایران ندارد و تمامی امور صرفاً به‌صورت اینترنتی انجام می‌گیرد. جهت خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی به‌روز آی‌تی، الزامی برای ثبت‌نام در وب‌سایت وجود ندارد و در راستای تسهیل فرآیند خرید، شما می‌توانید بدون عضویت در وب‌سایت نیز سفارش خود را ثبت نمائید. همچنین، الزامی برای ثبت آنلاین سفارش در وب‌سایت وجود ندارد و شما می‌توانید سفارش خود را به‌صورت تلفنی و یا از طریق تلگرام به شماره‌ی 09381088808 اطلاع دهید تا برای شما ثبت و پس از واریز وجه، ارسال شود.